Вакансії sportbank

Хочеш отримати класну роботу?

Тоді надсилай нам резюме!

Наша команда

Тут мала би бути інформація про досягнення sportbank, комфортний офіс та «молодий дружній колектив». Не хвилюйся — це навіть не обговорюється :)

Наша #sportbankteam — це понад 300 фахівців своєї справи, захоплених жагою до перемог та створення нових цікавих проєктів. Якщо не боїшся викликів, прагнеш особистісного зростання та професійної реалізації — ми чекаємо саме на тебе!

img
Робота в sportbank — це:
Коли забув обід,
а тобі вже замовили
img
Робота в sportbank — це:
Коли біжиш до офісу, навіть якщо можна працювати з дому
img
Робота в sportbank — це:
Коли перемогам команди радієш, як своїм

Чому sportbank?

img
img
img
img

Чому sportbank?

Привіт, я sportbank — твій мобільний банк та продуктова ІТ-компанія. Що я можу?
  • Запропонувати круті можливості для кар’єрного розвитку. Навіть якщо не маєш досвіду, допоможу тобі почати.
  • Починаєш працювати з 8:00 до 10:00 без пояснень. Встигаєш сходити у зальчик перед роботою або після. Мій класний офіс знаходиться у центрі, біля Олімпійської. Без обмежень по дресс-коду.
  • Щодня на тебе чекають свіжі фрукти. Я за спорт, тож надихаю співробітників на активний спосіб життя та корисне харчування.
  • Усім новеньким — welcome-pack! І крутий мерч для найактивніших. У розважальній програмі веселі корпоративи — для приємного відпочинку з колегами.
  • Але головне — це, звісно, люди. Мій топ-менеджмент відкритий до пропозицій. Можна спокійно поговорити за обідом на кухні. Бо СЕО sportbank часто обідає разом з командою 🙂
Не вагайся — тобі сподобається з нами :)
Твій sportbank.