Як заощаджувати на покупках зі sportbank: корисні поради

  • Читається за 15 хв

Щоб покупки завжди були вигідними, мобільний банк sportbank пропонує найкращі послуги для своїх клієнтів. Заощаджуйте завдяки кешбеку, різноманітним акціям та партнерським пропозиціям. Далі про це докладніше.

Кешбек і партнерські пропозиції

Почнемо з кешбеку. З появою мобільних банків на українському ринку користувачі отримали змогу накопичувати кешбек за покупки. Як це працює? Щомісяця в мобільному додатку ви вибираєте категорії товарів із запропонованих, в яких хотіли б отримувати кешбек. З кожної покупки на ваш бонусний рахунок повертатиметься певна сума. Таким чином за місяць можна накопичити приємний бонус.

У sportbank можна вивести до 500 грн на місяць. Кешбек нараховується за рахунок власних і кредитних коштів. Основні категорії, які пропонує банк: «Авто та АЗС», «Техніка», «Ремонт», «Одяг та взуття», «Тварини», «Комунальні платежі», «Книги», «Квіти» тощо.

Також sportbank має колаборації з відомими компаніями: YAKABOO, HARVEST, MasterZoo, Polis.ua, Pokupon.ua та інші. Це так званий партнерський кешбек. Різниця зі стандартними категоріями полягає у тому, що заявлений процент компенсує не банк, а компанія-партнер. Це одна з причин того, що сума повернення від партнерів суттєво вища — до 20%.

Головне правило отримання вигоди: не забувати щомісяця в перших числах активувати бажані категорії. Тоді ви зможете накопичити максимальну кількість бонусів.

Акції від партнерів

У розділі «Акції» в додатку sportbank зібрано найцікавіші пропозиції від партнерів мобільного банку. Це можуть бути промокод на подарунки, розіграш цінного призу чи велика знижка. Єдина умова — оплачувати послуги чи покупки у партнерів карткою sportbank.

Щомісяця sportbank оновлює та розширює список компаній, з якими співпрацює. Наразі клієнти можуть оформити страховий поліс на автівку від компанії Polis.ua зі знижкою 10%, та ще й отримати за це кешбек 3% на категорію «Авто та АЗС». Також, якщо ви плануєте придбати автомобіль, є цікава пропозиція від компанії «Авентус Лізинг» (Automoney). Купуєте авто в лізинг та отримуєте автоцивілку у подарунок.

Бонус до «Рюкзака» від sportbank

Окремо хочемо виділити спеціальну акцію, яку наразі sportbank проводить для своїх клієнтів. Зберігайте на ощадному рахунку «Рюкзак» більше 10 000 грн протягом місяця, і вже в наступному отримуйте ексклюзивну категорію кешбеку — 1,5% на «Продукти», як за рахунок власних коштів, так і кредитних.

Також варто згадати про переваги ощадного рахунку. Ви зберігаєте кошти під 10% річних. Виплату процентів отримуєте щотижня у п’ятницю. Порахуйте, скільки за місяць процентів ви можете накопичити з 10 000 грн — правда, приємна сума? Більше про «Рюкзак» та інші вигідні пропозиції читайте на офіційному сайті банку.

Як бачите, робити покупки зі sportbank зручно та вигідно. Приєднуйтеся, і переконайтеся у цьому самі!

img
img

Хочеш бути першим?

Підписуйся на корисні листи від sportbank!
Без спаму, води й зайвих калорій
img
img
img
img

Досі без картки sportbank?
Активуй!

img
Введи номер телефону та отримай посилання для завантаження додатку
Активуй sportbank. Активуй себе!