Як вигідно користуватися розстрочкою від sportbank

  • Читається за 15 хв

На сьогодні майже всі популярні банки та магазини пропонують купівлю товарів у розстрочку. Завдяки цій послузі можна здійснити покупку, навіть не маючи необхідної суми. Однак, чи є у цієї послуги підводні камені? Які бувають види розстрочки? Та як врешті вибрати найвигіднішу пропозицію? На ці та інші запитання відповідаємо у статті на прикладі розстрочки від sportbank.

Що таке розстрочка: умови та різновиди

Розстрочка, або оплата частинами, — це різновид споживчого кредиту, коли покупець частинами оплачує вартість товару чи послуги. Завдяки цьому можна придбати електроніку, побутову техніку тощо, вартість якої значно перевищує бюджет покупця. Магазинам також вигідно продавати товари у розстрочку, адже таким чином вони збільшують продажі та прискорюють товарообіг.

Які бувають види розстрочок?

  1. Партнерська розстрочка. Продавець укладає угоду з банком і пропонує клієнтам купувати товари у розстрочку. За надання послуги банк отримує певну комісію від продавця у якості прибутку. Процентна ставка для клієнта зазвичай тримається на рівні 0,001-2%. Скористатися послугою можуть лише власники кредитних карток банків-партнерів.
  2. Миттєва розстрочка від банку. Це переведення у розстрочку будь-якої суми, витраченої з кредитки. Однак у цьому випадку банк не отримує комісійні від магазину, тому не надає безпроцентну розстрочку. Фактично, це миттєвий готівковий кредит під проценти.
  3. Розстрочка від продавця. Це продаж товарів у розстрочку без посередників. Тобто угода укладається безпосередньо між продавцем і покупцем. Зазвичай, цей вид розстрочки пропонують маленькі крамнички для постійних покупців чи у разі купівлі товарів гуртом.

Найбільшу популярність в Україні здобули перші два види розстрочки. Далі поговоримо про те, як отримати максимальну вигоду від оплати частинами.

Що цікавого пропонує розстрочка від sportbank

У мобільному банку sportbank можна оформити два види розстрочки. «Плати частинами» підходить для купівлі товарів на виплату (у розстрочку), а «Проста розстрочка» — для переведення у розстрочку уже здійснених транзакцій. Умови у них схожі. Максимальний строк для виплати коштів — 24 місяці з можливістю дострокового погашення. На підтвердження розстрочки у вас є 24 години після отримання сповіщення.

Також у sportbank немає обмежень щодо кількості одночасно відкритих розстрочок. Важливо, щоб загальна сума покупок не перевищувала доступний кредитний ліміт/ліміт на розстрочку. У різних клієнтів ця сума коливається від 1000 до 100 000 грн. Більше про тарифи — традиційно на сайті мобільного банку.

Наразі «Плати частинами» можна оформити в Eldorado і Sport Life. Поступово цей список буде розширюватися.

Корисні поради щодо використання оплати частинами

Розстрочка — зручний інструмент для купівлі товарів, особливо, якщо мова йде про подарунки. Розберемо на прикладі. Ви купуєте подарунки близьким на Новий рік. Однак різдвяні свята — період сейлів та великих знижок. Саме час подумати про себе і оновити гардероб, техніку тощо. Щоб не лишитися у свята «на нулі», частину покупок доцільно здійснити в розстрочку. Та й економія від знижок буде суттєвою — бо навіщо потім переплачувати? А так зможете потішити і себе, і рідних.


Отже, оплата частинами ідеально підходить для здійснення вигідних покупок. А щоб отримати максимум від використання послуги, спробуйте розстрочку від спортбанк. Більше інформації за посиланням — «Плати частинами» та «Проста розстрочка». Спробуйте вже сьогодні!

img
img

Хочеш бути першим?

Підписуйся на корисні листи від sportbank!
Без спаму, води й зайвих калорій
img
img
img
img

Досі без картки sportbank?
Активуй!

img
Введи номер телефону та отримай посилання для завантаження додатку
Активуй sportbank. Активуй себе!