У sportbank відбулася реорганізація керівного складу

  • Читається за 8 хв

Наприкінці лютого у sportbank відбулася реорганізація у складі керівництва та створення нового напрямку для розширення проєкту. З 27 лютого 2023 року новим СЕО sportbank UA став Михайло Стрижко. Михайло має більш ніж 21-річний досвід, як у банківській та фінтех сферах, так і у сфері аудиту, консалтингу та транзакційного бізнесу. Це дозволить стратегічно посилити позиції sportbank як серед українських необанків в цілому, так і з точки зору розвитку продуктів.

«Попри війну ми продовжимо активно розвивати sportbank. Ми маємо амбітні плани на цей рік щодо розширення продуктової лінійки для більших можливостей наших клієнтів, вдосконалення процесів та дизайну застосунку в цілому. Це буде новий етап росту та подальше масштабування проєкту в Україні», — зазначив новий СЕО sportbank в Україні Михайло Стрижко.

Денис Саприкін як співзасновник sportbank продовжить працювати у проєкті. Він переходить у Наглядову раду sportbank UA та очолить напрямок sportbank International. Це — новий напрямок, який передусім націлений на просування проєкту на нових ринках, а отже запуск sportbank на міжнародній арені.

До Наглядової ради також увійде співзасновник та СТО sportbank UA Олег Власенко, при цьому він продовжить виконувати свої обов’язки у якості технічного директора проєкту.

«Кожен рік для sportbank — це завжди новий етап розвитку і цього разу перед компанією стоять дуже амбітні цілі. Саме цьогоріч наші акціонери ухвалили рішення щодо виходу проєкту на нові ринки за межами України, — розповідає Денис Саприкін. — Наразі в нас вже є певні напрацювання, якими згодом ми обов’язково поділимося».

img
img

Хочеш бути першим?

Підписуйся на корисні листи від sportbank!
Без спаму, води й зайвих калорій
img
img
img
img

Досі без картки sportbank?
Активуй!

img
Введи номер телефону та отримай посилання для завантаження додатку
Активуй sportbank. Активуй себе!