Топ-5 фактів про депозити sportbank

  • Читається за 15 хв

У списку найпопулярніших банківських продуктів чільне місце займає депозит. На перший погляд, це проста послуга: кладеш гроші під процент — отримуєш прибуток. Однак за візуальною легкістю приховано складний механізм, що містить продуктову розробку, математичні розрахунки та дотримання норм НБУ. У статті ми розкриємо топ-5 фактів про депозити мобільного банку sportbank, які корисно знати кожному.

Одна з найкращих процентних ставок на ринку

Далеко не кожен банк може похизуватися високими процентними ставками. Однак депозит «Boooster» у гривні від sportbank пропонує до 17% річних. Такі великі проценти зумовлені обліковою ставкою НБУ. За допомогою зміни розміру облікової ставки, НБУ впливає на споживчий та інвестиційний попит, а відповідно й інфляцію, адже якщо облікова ставка висока, то і відсотки за кредитами та депозитами також зростають, це стимулює людей та бізнес заощаджувати. Тож зберігати гроші на депозиті з високими процентами цілком безпечно, і що не менш важливо — вигідно. Головне — правильно обрати банк. 

Можливість достроково забрати кошти

Так, це реально. Клієнтам sportbank доступне оформлення класичного депозиту «Boooster» або з можливістю дострокового зняття коштів. У другому випадку ставка буде меншою на 0,5%. Але якщо вам раптом знадобляться кошти, ви зможете скористатися депозитними. Вибирайте, що зручніше.

Валютні депозити — новий спосіб примножити власні кошти

Розробка валютних депозитів у sportbank знаходиться на завершальному етапі. Ще трішки — і клієнти банку зможуть спробувати новий корисний продукт. Прибутковість такого депозиту значно вища, отже і вигоди можна отримати більше. Крім того, у додатку sportbank курс валют буде дуже привабливим. Слідкуйте за новинами, щоб не пропустити презентацію продукту.

Ощадний рахунок як зручний спосіб накопичення

Хоч основа в обох продуктів однакова, депозит «Boooster» та ощадний рахунок «Рюкзак» дещо відрізняються. Процентна ставка ощадного рахунку дещо менша — 10%, однак кошти можна вивести на картку будь-коли. Також у додатку можна налаштувати автоматичне поповнення «Рюкзака», щоб накопичення коштів відбувалося максимально непомітно. Ну і ще одна важлива відмінність — виплата процентів щоп’ятниці. Маленький приємний бонус перед вихідними. 

Доступність та зручність обслуговування

Щоб відкрити депозит від sportbank, не потрібно збирати купу документів, йти до відділення банку та стояти в черзі. Усе робиться в кілька кліків у мобільному додатку. Потрібен лише телефон та інтернет. Це дуже економить час, який врешті можна витратити на щось значно важливіше.

Нижче додаємо інструкцію, як відкрити депозит:

  1. У додатку sportbank знайдіть вкладку «Депозит».
  2. Виберіть строк, з можливістю чи без дострокового розірвання та введіть суму депозиту.
  3. Ознайомтеся з депозитною угодою та підтвердіть оформлення.

Отже, якщо бажаєте примножити власні кошти спробуйте депозит «Boooster» та ощадний рахунок «Рюкзак». А також чекайте на прем’єру нового продукту — валютний депозит спортбанк. Нехай гроші працюють з вигодою для вас!

img
img

Хочеш бути першим?

Підписуйся на корисні листи від sportbank!
Без спаму, води й зайвих калорій
img
img
img
img

Досі без картки sportbank?
Активуй!

img
Введи номер телефону та отримай посилання для завантаження додатку
Активуй sportbank. Активуй себе!