Sportbank визнано одним з кращих банків у трьох номінаціях щорічної премії FinAwards 2022

  • Читається за 7 хв

За результатами роботи у 2021 році sportbank отримав одразу три відзнаки у рамках щорічної премії FinAwards 2022. Банк отримав їх одразу у декількох різних номінаціях:

  • Бронзовий фіналіст у номінації «Народний банк». Sportbank уже другий рік поспіль отримую цю нагороду і впевнено тримається у трійці лідерів. Варто відзначити, що ця відзнака надається виключно на рейтингу, який формується від відгуків клієнтів банку.
  • Срібний фіналіст за «Кращу кредитну картку». У цій номінації перемогла кредитна картка sport, що має велику кількість переваг для клієнтів: кредитний ліміт, можливість оформити «Просту розстрочку», кешбек та партнерські пропозиції для клієнтів sportbank.
  • Бронзовий фіналіст у номінації «Кращий мобільний додаток». Попри війну команда sportbank продовжує працювати над покращенням додатка для клієнтів. За півроку 2022 року були запущені «Комунальні платежі», розділ «Благодійність», де кожен охочий може зробити донат на ЗСУ та інші фонди, а також налаштувати автоматичне перерахування коштів на благодійність, послуга «Проста розстрочка», новий зручний сервіс «Курси валют», дебетова картка sport біла.

Вибір переможців здійснювався шляхом голосування незалежного авторитетного журі, експертної групи редакції сайтів Мінфін, Finance.ua та відкритого голосування читачів сайту.

img
img

Хочеш бути першим?

Підписуйся на корисні листи від sportbank!
Без спаму, води й зайвих калорій
img
img
img
img

Досі без картки sportbank?
Активуй!

img
Введи номер телефону та отримай посилання для завантаження додатку
Активуй sportbank. Активуй себе!