Sportbank, Run Ukraine та Binance запустили крипто-освітній проєкт

  • Читається за 15 хв

Мобільний банк sportbank долучився до глобальної ініціативи найбільшої у світі криптобіржі Binance та разом запустили крипто-освітній проєкт для українців.

Binance об'єднала зусилля й створила колаборацію з провідними лідерами спортивного напрямку: додатком Move-to-Earn STEPN, лідером бігових подій Run Ukraine та єдиним спортивним нео-банком в Україні sportbank.

Крипто-освітній проєкт допоможе розібратися у світі криптовалют та долучитися до головного світового тренду 2022 року — “Move-To-Earn”. Move-To-Earn — ініціатива крипторинку, яка покликана мотивувати користувачів займатись спортом та отримувати з цього заробіток. 

“Пам'ятати про своє здоров'я потрібно завжди, а особливо важливо приділяти йому увагу у воєнний час. Разом з Run Ukraine та sportbank ми представляємо великий крипто-освітній проєкт, де зможемо проінформувати користувачів щодо особливостей формату Move-to-Earn. Це свого роду спосіб мотивації не забувати про спорт і при цьому мати можливість додаткового заробітку”, — сказав генеральний менеджер Binance в Україні Кирило Хом'яков.

Головна мета проєкту — у цей важкий час підтримати Україну та українців, додати мотивації займатися спортом та зробити цей процес цікавішим за допомогою криптовалют.

Організатори підготували велику освітню платформу, де роз'яснюють, як працює формат Move-To-Earn.

“Головною соціальною місією Run Ukraine завжди була і залишається популяризація активного способу життя серед українців. А враховуючи останні тенденції та розвиток сучасних крипто-технологій, ми раді донести нашій аудиторії, що на активному способі життя можна ще і додатково заробляти. Ми завжди намагаємося тримати руку на пульсі останніх світових трендів та підтримувати розвиток спортивного руху в країні, виховуючи таким чином активну та здорову націю”, — зазначають в компанії Run Ukraine.

“Sportbank створювався як симбіоз сучасних технологій та спорту в усіх його проявах. Головна соціальна ціль — максимальна популяризація спорту в країні та підтримка кожного українця на шляху до власних спортивних досягнень у вигляді спеціальних фічей та кешбеку на спорт у мобільному додатку. Тож, клієнтів sportbank можна розділити на дві категорії — ті, хто активно проводить дозвілля та займаються спортом, і ті, хто дуже любить спорт, але відкладають тренування. Наразі, зважаючи на обставини, в яких опинилася країна, sportbank вирішив долучитися до крипто-освітнього проєкту, який у тому числі покликаний просувати ідею спортивної та сильної нації”, — коментують проєкт в компанії sportbank.

Довідка:

  • Binance — провідна світова блокчейн-екосистема та постачальник криптовалютної інфраструктури з комплексом фінансових продуктів, що включає найбільшу за обсягом біржу торгівлі цифровими активами.
  • STEPN — один з найпопулярніших додатків Move-to-Earn у світі.
  • Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів. Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати і мотивувати людей займатися бігом. Під час першого локдауну в 2020 році запустила успішну серію онлайн-забігів Dream Running Series, яка зібрала понад 5 000 учасників. Під час війни компанія запустила і успішно проводить благодійний онлайн-забіг RUN WITH UKRAINE, в рамках якого частина зібраних коштів направляється на потреби ЗСУ.
img
img

Хочеш бути першим?

Підписуйся на корисні листи від sportbank!
Без спаму, води й зайвих калорій
img
img
img
img

Досі без картки sportbank?
Активуй!

img
Введи номер телефону та отримай посилання для завантаження додатку
Активуй sportbank. Активуй себе!