Sportbank — резидент Дія City

  • Читається за 5 хв

У березні sportbank набув статусу резидента Дія City. По суті, режим Дія City — це унікальний правовий та податковий простір для IT-компаній в Україні. За рік резидентами вже стало понад 500 українських IT-компаній, серед яких тепер і  створений айтішниками та банкірами мобільний банк sportbank.

«Для sportbank стати резидентом Дія City важливо, адже це, по суті, нова модель сучасної економіки в українській ІТ-галузі, яка впливає на розвиток країни і безумовно буде рушійною силою після нашої Перемоги. Адже Дія City стимулює розвиток українського бізнесу та впровадження новітніх технологій, що в свою чергу впливає на економічний розвиток країни та забезпечення конкурентних переваг на міжнародному ринку, — зазначає СЕО sportbank Михайло Стрижко. — А це важливо для залучення іноземних інвестиції до України, стимулювання розвитку інфраструктури та створення нових робочих місць».

Що ж це означає на практиці? Передусім, це прозоре і зрозуміле ведення бізнесу для всіх його учасників — держави, співробітників та клієнтів sportbank:

  • Держава отримує більш швидке зростання бізнесу, а це у свою чергу нові робочі місця і ріст економіки в цілому.
  • Співробітники — лібералізовані трудові відносини та соціальні переваги.
  • Клієнти — гарантії надання якісних та надійних банківських продуктів та послуг.
img
img

Хочеш бути першим?

Підписуйся на корисні листи від sportbank!
Без спаму, води й зайвих калорій
img
img
img
img

Досі без картки sportbank?
Активуй!

img
Введи номер телефону та отримай посилання для завантаження додатку
Активуй sportbank. Активуй себе!