Що таке кешбек і чому його вигідно отримувати

  • Читається за 19 хв

Кешбек — не нове слово. Зізнавайся: вже юзаєш чи ще придивляєшся? Якою б не була відповідь, маємо для тебе цікаву інформацію. Читай статтю та дізнавайся більше про кешбек, як він працює та в чому максимальна вигода.

Що таке кешбек?

Кешбек — це миттєве або відстрочене повернення покупцеві/клієнтові частини від суми, витраченої на оплату товарів чи послуг. Залежно від умов, нараховується на власні та/або кредитні кошти. Гроші повертаються клієнтам готівкою чи на картку після здійснення купівлі.

Важливий нюанс: для отримання кешбеку недостатньо оформити замовлення. Необхідно, щоб кошти були перераховані продавцю. Процент кешбеку варіюється від 1% до 30%. Також можна брати участь у спеціальних акціях або отримувати додатковий кешбек за партнерськими програмами.

У чому вигода кешбеку?

Основна відмінність кешбеку від бонусів у тому, що на твій рахунок повертаються реальні гроші. Їх можна вивести на картку і витратити як завгодно. Тоді як накопичувальні бали конвертуються лише у знижку на наступну покупку.

Де можна отримати кешбек?

Отже, кешбек нараховують:

  • банки за оплату покупок картками;
  • кешбек-сервіси, які співпрацюють з різними інтернет-магазинами;
  • найбільші виробники і торговельні мережі, які повертають частину грошей через програми лояльності.

Спеціальні кешбек-сервіси надають клієнту список партнерських інтернет-магазинів і пропонують винагороду за купівлю там. Їхньою метою є отримання комісійних від магазинів, які вони рекомендують клієнтам.

Якщо говорити про банківську сферу, послуга працює і на кредитних, і на дебетових картках. Водночас у різних банках правила нарахування кешбеку відрізняються. Так, повернення грошей може поширюватися на всі покупки користувачів або лише на товари та послуги, придбані в партнерських мережах.

Як вивести кешбек?

Хоча кожен банк чи кешбек-сервіс має власні умови виведення коштів, загальний принцип виплат схожий:

  • накопичуєш необхідну мінімальну суму;
  • вибираєш, як і куди вивести кошти;
  • отримуєш гроші.

Найбільш надійний і зручний варіант виведення коштів — на банківську картку. Гроші уже на твоєму рахунку, тож можна витрачати їх на що завгодно. Але як і будь-який інший дохід, кешбек оподатковується — ПДФО (18%) та військовий збір (1,5%). Тому готуйся до того, що на рахунок буде зараховано менше, ніж зазначено у додатку.

Який кешбек пропонує sportbank?

Sportbank нараховує до 30% кешбеку на власні та кредитні кошти. Основні категорії: «Авто і АЗС», «Техніка», «Краса і медицина», «Одяг та взуття», «Туризм», «Авіаперельоти», «Готелі», «Книги», «Квіти», «Кіно». Щомісяця у додатку можна вибрати різні категорії  для нарахування кешбеку. Також sportbank постійно підключає нових партнерів, щоб клієнти отримували максимальну вигоду. 

Отже, якщо хочеш отримувати максимальну вигоду від покупок, обов’язково користуйся послугою «Кешбек». А якщо хочеш дізнатися більше про кешбек від sportbank, пиши в месенджерах нашій службі підтримки.

img
img

Хочеш бути першим?

Підписуйся на корисні листи від sportbank!
Без спаму, води й зайвих калорій
img
img
img
img

Досі без картки sportbank?
Активуй!

img
Введи номер телефону та отримай посилання для завантаження додатку
Активуй sportbank. Активуй себе!