5 найкращих книжок з фінансової грамотності

  • Читається за 15 хв

Книжки з фінансової грамотності вчать заробляти, правильно поводитися з грошима, інвестувати. Та головне — вони вчать правильно мислити. Змінити своє ставлення до грошей, філософію життя, щоб стати справді успішною людиною. У статті ми зібрали п’ять світових бестселерів — роботи, перевірені не одним поколінням. Читай та досягай висот!

img

Роберт Кійосакі «Багатий тато, бідний тато»

Чому одним людям вдається заробити неймовірні статки, а іншим вистачає лише на проживання? У чому секрет фінансової свободи? У книжці автор спробував дати відповідь на ці запитання та пояснити складне простими словами. «Проблема більшості людей у тому, що вони витрачають все, що заробляють. Їхніми життями керують гроші. Колись так було і в мене», — пише Р. Кійосакі. На власному прикладі автор показує, як змінити мислення та вийти нарешті на новий фінансовий рівень. Спойлер: без самоосвіти, мотивації та життєвого досвіду не варто чекати визначних результатів.

img

Джордж Клейсон «Найбагатший чоловік у Вавилоні»

Книжка побачила світ  далекого 1926 року, проте не втрачає актуальності й сьогодні. Автор навчає фінансовій грамоті через історії та притчі про Стародавній Вавилон. Як не дивно, але за 8 тис. років закони руху грошей зовсім не змінилися. Книжка допомагає зрозуміти ціну грошей та як вони працюють.

«Найбагатша людина у Вавилоні» стала класикою літератури про економіку, управління фінансами і саморозвиток. Якщо ти дійсно хочеш розбагатіти, твір допоможе досягти успіху. Принципи вибудовування відносин з грошима, що викладено на сторінках книжки, є універсальними. Вони доведуть тобі свою дієвість так само, як довели багатьом іншим людям, ставши ключем до їхньої фінансової свободи і процвітання.

img

Наполеон Гілл «Думай і багатій»

Бестселер серед книжок про фінансову грамотність. З моменту виходу і до сьогодні, а це близько 70 років, перевидавався уже більше 40 разів! Автор роботи — американський письменник, журналіст і психолог Наполеон Гілл. Книжка є результатом більш ніж двадцяти років досліджень психології успішних людей, які вірили в себе, свою ідею та впевнено йшли до мети.

За словами автора, багатство – це велика праця, постійна робота над собою, пошук ідей та конкретні дії. Тому мотивація, віра і наполегливість допоможуть досягти великих результатів у всіх сферах життя. Віджени негативні думки і зосередься на довгострокових цілях. Тобто вчися думати й багатіти. 

img

Бодо Шефер «Шлях до фінансової свободи»

Багаті та бідні відрізняються способом мислення. У книжці автор допомагає пізнати психологію успіху, щоб відкрити власний шлях до фінансової свободи. Бодо Шефер дає практичні поради щодо покращення рівня добробуту за допомогою депозитів у банках, гри на акціях тощо. Рекомендації доповнено прикладами, історіями та навіть притчами. Також автор наголошує на важливості освіти, професійного зростання та спілкування з успішними людьми. Багатство — це щоденна методична робота над собою та своїми думками.

img

Річард Кох «Принцип 80/20. Секрет досягнення більшого за менших витрат»

Думаємо, ти в курсі, що 20% зусиль дають 80% результату. А чи вдалося перевірити це на практиці? У книжці автор пояснює, як принцип 80/20 допоможе досягти визначних результатів, витрачаючи набагато менше зусиль, часу та ресурсів.

Принцип 80/20 працює у багатьох сферах життя, навіть у стосунках з коханою людиною. Тож якщо сконцентруватися на 20% зусиль і розкрити власний потенціал, то можна покращити ефективність у роботі, кар'єрі, бізнесі та інших сферах життя. Книжка дійсно варта уваги. Додай її у список обов’язкових для прочитання.

Заряджай себе на успіх — читай правильні книжки.

img
img

Хочеш бути першим?

Підписуйся на корисні листи від sportbank!
Без спаму, води й зайвих калорій
img
img
img
img

Досі без картки sportbank?
Активуй!

img
Введи номер телефону та отримай посилання для завантаження додатку
Активуй sportbank. Активуй себе!