Політика конфіденційності

Користуючись даним вебсайтом, користувач дає власнику даного вебсайту, його партнерам (емітентам платіжних карт під торговою маркою sportbank, їхнім агентам/посередникам та контрагентам) згоду на використання таких даних користувача, як cookie-файли, IP-адреси, місцезнаходження, характеристики пристрою, налаштування інтернет-браузерів, для надання найкращих послуг на основі статистичних даних, покращення навігації по вебсайту, ефективності маркетингових та/або рекламних кампаній. На вебсайті також можуть оброблятися дані про з'єднання, трафік, дату, час, особливості мережі. 

Користувач несе пряму відповідальність за контроль доступу до персонального комп'ютера, мобільного телефона, планшета чи іншого пристрою, мобільних додатків, що можуть бути встановлені на його пристрої. 

Власник веб-сайту збирає лише ті персональні дані користувача (наприклад, ім'я і прізвище, адреса електронної пошти, номер контактного телефону, дата народження, стать і т. д.), які свідомо і добровільно надані користувачем як суб'єктом персональних даних з метою використання сервісів вебсайту, що відповідно до вимог законодавства є згодою суб'єкта персональних даних на обробку своїх персональних даних.

У випадку, коли користувач вебсайту добровільно надає третім особам свій комп’ютер, мобільний телефон, планшет чи інший пристрій та/або вищеперераховану інформацію, і третя сторона матиме доступ до даних користувача та його персональної інформації, власник даного вебсайту не несе відповідальності за подібні випадки.

Користувач даного вебсайту зобов’язаний негайно повідомляти власника вебсайту, якщо він вважає, що його персональна інформація була скомпрометована.